این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پرژکتور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه نیروگاه خورشیدی ۱۰ کیلو وات

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا نیروگاه خورشیدی ؟نیروگاه خورشیدی در ایراننیروگاه خورشیدی 10 کیلو واتعرضه نیروگاه خورشیدی 10 کیلو وات
نیروگاه خورشیدی 10 کیلو وات

امروزه عرضه نیروگاه خورشیدی ۱۰ کیلو وات به دلیل تقاضای بالاتر و امکان احداث در فضاهای شهری مورد اقبال قرار گرفته است.

چرا نیروگاه خورشیدی ؟

خورشید منبع عظیمی از انرژی است و تابش پرتو های نور آن در منظومه شمسی بصورت مداوم و بدون وقفه میلیون ها سال است که ادامه داشته و خواهد داشت. منبعی رایگان برای منظومه ما. کره زمین ما در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز در حال دریافت فوتون های انرژی از خورشید است. این یعنی منبعی دائم، پرتوان و مجانی برای بشر. بهتر است بدانیم اولین موجوداتی که از انرژی خورشید برای انرژی استفاده کردند گیاهان بوده اند که با کلروفیل خود عملیات فتوسنتز را انجام میدهند .
این الگویی شد برای انسان تا به فکر تولید انرژی از آن بیفتد. این اتفاق اولین بار در سال ۱۹۵۴ در آمریکا و با همکاری سه دانشمند رخ داد.
همه علل فوق در کنار گرمایش سالانه زمین، گازهای گلخانه ای، آلودگی محیط زیست، انتشار گاز CO2 و … باعث شده که انرژی خورشیدی گزینه ای برتر باشد.

نیروگاه خورشیدی 10 کیلو وات

نیروگاه خورشیدی در ایران

ایران با میانگین ۲۸۰ روز آفتابی در سال و دارا بودن میزان تابش حدود ۲۰۰۰ کیلو وات ساعت بر متر مربع بالاتر از میانگین جهانی بوده و پتانسیل بالایی برای تولید انرژی خورشیدی را دارد.
اولین نیروگاه خورشیدی ایران در سال ۱۳۸۷ با ظرفیت ۵۰۰ کیلو وات در استان فارس احداث شد و در زمان خود جزو نیروگاه های پرتوان محسوب ی شد.

نیروگاه خورشیدی 10 کیلو وات

نیروگاه خورشیدی ۱۰ کیلو وات

در ابتدا برای آنکه بدانیم ۱۰ کیلو وات یعنی چقدر انرژی یه مثال میزنیم: یک لامپ روشنایی جدید LED معمولی حدود ۱۰ وات برق مصرف میکند حال با یک نیروگاه ۱۰ کیلو واتی میتوان ۱۰۰۰ عدد این این لامپ ها را روشن کرد یعنی تامین روشنایی ۱۰۰ خانه که هر خانه ۱۰ لامپ روشن داشته باشد.
به طور متوسط برای تولید هر ۵ کیلو وات برق از انرژی خورشیدی نیاز به ۵۰ متر مربع فضای باز بلامعارض (بدون چیزی که سایه داشته باشد) داریم. برهمین مبنا برای تولید ۱۰ کیلو وات برق نیاز به حدود ۱۰۰ متر مربع فضا داریم.
نیروگاه خورشیدی ۱۰ کیلووات گزینه ای ایده آل برای مصارف خانگی و شهری است و به راحتی روی پشت بام خانه ها قابل اجرا است. با این توان تولید ضمن تامین برق مصرفی خانوار امان فروش برق مازاد به شبکه انتقال و توزیع کشور هم وجود دارد.

نیروگاه خورشیدی 10 کیلو وات

عرضه نیروگاه خورشیدی ۱۰ کیلو وات

تولید ، فروش و عرضه نیروگاه خورشیدی ۱۰ کیلو وات به دلیل هزینه متعادل و اجرای سریع مورد تقاضای مصرف کنندگان است. مصرف بالای برق خانه برای تامین گرمایش، سرمایش، روشنائی ، پخت و پز ، لباس شویی و … همه مردم را به فکر خرید نیروگاه خورشیدی می اندازد.

معصومه خانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پرژکتور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید