این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پرژکتور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز عرضه نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

عرضه نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی و انرژی آنبخش های تشکیل دهنده ی پکیج خورشیدیمراکز عرضه نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی و مزیت های آن
عرضه نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی

اگرقصد استفاده از نیروگاه های چند مگاواتی رادارید،پیشنهادمابه شما این است که لوازم آن رامستقیما از فروشگاه ها و مراکز عرضه نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی خریداری کرده و واسطه هاراحذف کنید.

عرضه نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی

عرضه نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی و انرژی آن

انرژی خورشیدی یکی از پاک ترین،رایگان ترین و در دسترس ترین منابع انرژی دنیاست که عاری از هرگونه اثرات زیست محیطی مخرب است. این انرژی به شکل های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.
به گفته ی کارشناسان خورشید در هر ثانیه ۱۰۲۰*۱٫۱ کیلو وات ساعت انرژی از خود ساطع می کند که فقط حدود ۴۷درصد آن به زمین می رسد.
شناخت انرژی خورشیدی و استفاده از آن به زمان ماقبل تاریخ برمی گردد ، زمانی که روحانیون معابد با استفاده از نور خورشید و جام های طلایی، اقدام به روشن کردن این آتشدان ها به کمک نور خورشید می کردند.
کشور ایران به دلیل اینکه در مدار ۲۵تا۴۰ درجه ی شمالی قرار گرفته، موقعیت مناسبی از جهت دریافت انرژی خورشیدی دارد. به گفته ی متخصصین میزان دریافت انرژی خورشیدی در ایران به طور سالانه حدود ۱۸۰۰ تا ۲۲۰۰ کیلووات ساعت است کهکه از متوسط جهانی نیز بیشتر است. تعداد روزهای آفتابی در ایران، حدود ۲۵۰روز در سال تخمین زده شده که برای استفاده از انرژی خورشیدی بسیار مناسب است.

عرضه نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی

بخش های تشکیل دهنده ی پکیج خورشیدی

  •  شارژر کنترلر
  •  پنل
  •  باتری
  •  اینورتر خورشیدی

بر اساس آمار، برای تولید هر کیلو وات ساعت انرژی به وسیله ی سوخت های فسیلی، حدود ۹۲۲ گرم آلودگی وارد محیط می شود که این مقدار بسیار زیاد است. همین میزان آلودگی بسیار زیاد، کارشناسان را به استفاده از انرژی های نو ترغیب کرده است.

عرضه نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی

مراکز عرضه نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی و مزیت های آن

اگر شما تمایل به راه اندازی نیروگاه های خورشیدی مگاواتی دارید، پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم.
اگر امکان این برای شما فراهم شود که لوازم مورد نیاز برای تاسیس نیروگاه خورشیدی را بدون واسطه و به طور مستقیم از شرکت تولید کننده ی آن خریداری کنید و با حرف پیمانکاران و دلالان، هزینه ی کمتری را بپردازید،نظر شما چه خواهد بود؟
با این کار شما می توانید با حرف واسطه ها که قیمت محصول را حدود ۱۵درصد بیشتر از شما دریافت میکنند، کالاهای مورد نیا، خود را با بهایی کمتر خریداری کنید.
یکی از استراتژی هایی که ما دنبال کرده و پیوسته برای آن برنامه ریزی می کنیم، انجام دادن اقداماتی جهت کم کردن هزینه ی شما عزیزان است.
جهت خرید و فروش نیروگاه های خورشیدی و لوازم آن ، می توانید با واحد فروش ما ارتباط برقرار کرده و ضمن آگاهی از کیفیت،مدل و قیمت انواع مختلف محصولات، اقدام به ثبت سفارش فرمایید.
تیم ما تمام تلاش خود را جهت هر چه بهتر انجام شدن خواسته های شما انجام خواهد داد.

معصومه خانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پرژکتور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید