مشاوره و سفارش

پنل خورشیدی :

پنل خورشیدی مهم ترین بخش سیستم های خورشیدی و یکی از تجهیزات خورشیدی می باشد. وظیفه اصلی پنل خورشیدی تبدیل انرژی خورشید به جریان الکتریکی می باشد. لازم به ذکر است که صفحات خورشیدی در انواع و توان های مختلف برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

چراغ خورشیدی فضای بیرون :

 چراغ خورشیدی فضای بیرون امروزه با توجه به کاربرد روزافزون فناوری فتوولتائیک و به وجود آمدن فناوری جدید در طراحی و ساخت محصولات برقی وارد بازار تجاری شده است. این روز ها چراغ های باغ ها ، حیاط ها و سردیواری ها به صورت خورشیدی شده و شکل تازه ای به خود گرفته اند.

چراغ خورشیدی معابر :

چراغ های خورشیدی معابر مانند سایر چراغ های خورشیدی، تنها با انرژی خورشید در طول روز شارژ شده و شب هنگام در صورت تاریک شدن هوا به صورت خودکار روشنایی را ایجاد می کنند. این چراغ های خورشیدی بر روی پایه و در ارتفاع های بالاتر قرار می گیرند و زاویه پخش نور گسترده تر و قدرت نوردهی بیشتری دارند.

لیست کامل قیمت محصولات

مشاوره و فروش

مدیر مجموعه

۰۹۱۲۰۵۸۳۴۷۹

ایمیل

sourasolarcell@gmail.com

درباره ما :

امروزه استفاده از سیستم‌های خورشیدی بنا به دلایلی از جمله تولید ارزان و مقرون به صرفه انرژی، حفظ و نگهداری آسان و نیمه عمر بالای این محصولات در سراسر جهان افزایش یافته است. بنابراین همین امر سبب شده است تا شرکت‌های زیادی اقدام به فروش انواع سیستم‌های خورشیدی نمایند که یکی از این شرکت‌ها، گروه Souracell می باشد که در تلاش است تا انواع تجهیزات و سیستم‌های خورشیدی را با قیمت مناسب به فروش برساند. همچنین یکی دیگر از اهداف این شرکت احداث نیروگاه‌های خورشیدی با توان‌های مختلف در سراسر کشور می‌باشد.

مدیر مجموعه

معصومه خانی

Call Now Buttonتماس بگیرید