این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پرژکتور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پنل خورشیدی خانگی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت خرید پنل خورشیدی فروش پنل خورشیدی ارزان قیمتمرکز خرید پنل خورشیدی خانگیفروشگاه اینترنتی انواع پنل خورشیدیشرکت تولید کننده پنل خورشیدی خانگی

خرید پنل خورشیدی در استان هایی که خورشید تابش زیادی به انها دارد سودمنو است البته نه در کوتا مدت بلکه در دراز مدت از نظر مالی سود دارد البته جدا از مادیات باعث میشود که هوا هم پاکیزه تر شود . پنل های خورشیدی شارپ و پنل های خوشیدی مشهد دوتا از بهترین تولید کنندگان پنل های خورشیدی هستند . قیمت پنل های خورشیدی شارپ و قیمت پنل خورشیدی مشهد متفاوت هستند و از پنل های ساده ۰.۱۵ واتی تا پنل های بزرگ خانگی وجود دارد با قیمتی حدودا از ۴۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان .البته برای یک اتاق ساده و حدودا ۲۵ لامپ ۱۰۰ وات و سک پمپ اب باید چیزی حدودا بین ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان خرج کرد که البته بر اساس شرکت تولید کننده و کیفیت ساخت شیشه پنل و کیفیت مبدل های ریز بستگی دارد .

خرید پنل خورشیدی خانگی ارزان

قیمت خرید پنل خورشیدی

قیمت خرید پنل خورشیدی همانطور که گفته شد قیمت های بسیار بسیار متفاوت هستند .

قیمت پنل خرشیدی ۵۰۰۰ وات  چیزی حدودا بین ۱۴ میلون و ۱۰۰ هزار تومان الی ۱۶ میلیونو  ۵۰۰ هزار تومان باید برای این پنل هزینه کرد.
قیمت پنل خورشیدی ۶۰۰ وات 

چیزی حدودا بین ۲ میلیون ۱۰۰ هزار تومان الی ۳ میلیون ۱۰۰ هزار تومان باید برای این پنل هزینه کرد .
قیمت خرید پنل خورشیدی ۲۲۰ ولت  چیزی حدودا بین ۱ میلیون ۳۰۰ هزار تومان الی ۱ میلیون ۷۰۰ هزار تومان باید  برای این پنل باید هزینه کرد .
قیمت خرید پنل خورشیدی ۶ ولت  چیزی حدودا بین ۱۵۰ هزار تومان الی ۲۰۰ هزار تومان باید برای این پنل هزینه کرد .
قیمت پنل خورشیدی ۵ ولت  چیزی حدودا بین ۱۰۰ هزار تومان الی ۱۵۰ هزار تومان باید برای این پنل هزینه کرد .

پیشنهاد پا خرید مستقیم از نمایندگی فروش سلول خورشیدی میباشد . البته میتوان پنل ها و وسایل جانی ان را نیز از اینترنت و حتی از عرضه کننده معروف یعنی دیجی کالا تهیه کرد .

فروش پنل خورشیدی ارزان قیمت

فروش پنل خورشیدی ارزان قیمت برای فرورش پنل خورشیدی باید با یک مشاوره در زمینه پنل خورشیدی صحبت کرد کسی که سال ها کارش پنل خورشیدی باشد تا با کمترین هزینه بتوان بهترین کارایی را از پنل خورشید و نور خورشید کرد .

مرکز خرید پنل خورشیدی خانگی

مرکز خرید پنل خورشیدی خانگی مراکز خرید زیادی در سرتاسر ایران وجود دارد و برای خرید از ان ها باید به صورت حضوری مراجعه بکنید . مراکز خریدی در شهر های کویری مانند یزد ، کرمان ، و اصفهان وجود دارد البته در شهر دیگر هم نیز وجود دارد مانند تهران شیراز مشهد و … که طبق استفاده شما باید پنل خورشیدی مناسب خرید .

فروشگاه اینترنتی انواع پنل خورشیدی

فروشگاه اینترنتی انواع پنل خورشیدی فروشگاه های اینترنتی برای خرید پنل خورشیدی بسیار زیاد هستند از جمله : 

 • فروشگاه اینترنتی دیجی کالا : ووقعا یکی از مورد اعتماد ترین فروشگاه اینترنتی در سراسر کشور که اغلب مردم برای خرید اینترنتی به انجا مراجعه میکنند زیرا هم تحویل مطمعن و بموقعی دارد و هم ضمانت خوبی را دارا است و هم در صورت نارضایتی قابل مرجوع کردن است . 
 • خرید اینترنتی از گروه مهندسی ارتان الکترونیک که به صورت روزانه در حال سفارش گیری است .
 • فروشگاه اینترنتی سولاریس پنل که باز یکی از بزرگترین فروشنده های پنل خورشیدی و پکیج وسایل مورد نیاز ان است این فروشگاه با دسته بندی بسیار خوب و منظم خرید خیلی خوبی را برای خریدار رقم میزند .
 • فروشگاه اینترنتی یوزل که به فروش وسایل مورد نیاز پنل خورشیدی میپردازد .
 • فروشگاه اینترنتی نورسان انرژی : این فروشگاه دارای مشاور های زبده در مورد فروش پنل های خورشیدی میباشد که به صورت رایگان هم اموزش نصب و راه اندازی و هم اموزش خرید میدهند .

شرکت تولید کننده پنل خورشیدی خانگی

شرکت تولید کننده پنل خورشیدی خانگی شرکت های تولید کنننده زیادی ردر سراسر دنیا و ایران وجود دارد که تک تک ان ها تجربه و توانایی خود را طی سال ها پس داده اند از جمله :

 • دی پی 
 • سانتک 
 • یینگلی سولار 
 • واگان
 • شارپ
 • کیو  سلز 
 • سولار می
 • شین سانگ 
 • لایت وی 
 • ویلیون
معصومه خانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پرژکتور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید