خرید باتری خورشیدی برای مصارف خانگی

خرید باتری خورشیدی برای مصارف خانگی به دلیل ویژگی های بارز و مفیدی که این نوع باتری ها دارند در سراسر جهان صورت می پذیرد. در قرن حاضر به دلیل اینکه تولید انرژی برق توسط باتری خورشیدی بسیار ارزان و مقرون به صرفه است، استفاده و خرید انواع باتری خورشیدی روز به روز نه تنها در سراسر جهان بلکه در داخل کشور در حال افزایش می باشد.

در واقع با استفاده از باتری های خورشیدی ارزان قیمت می توان انرژی برق را بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر تولید نمود و همین امر باعث شده تا خرید باتری خورشیدی به خصوص برای مصارف خانگی افزایش یابد.

جهت سفارش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.

باتری خورشیدی چیست؟

باتری خورشیدی

نور خورشید در سطح زمین بیش از 70 درصد قابل دریافت می باشد. همچنین انرژی دریافتی در یک سال، حدود 10000 برابر مصرف انرژی کل جمعیت دنیا را تشکیل می دهد. بنابراین استفاده از نور خورشید برای تولید انرژی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. برای این منظور از باتری خورشیدی استفاده می شود. در واقع می توان گفت باتری خورشیدی وسيله يا دستگاهی است که نور خورشيد را مستقيما به الکتريسيته يا برق تبديل می کند. همچنین می توان گفت که قیمت باتری خورشیدی به دلیل تقاضای بسیار بالا مناسب است و خرید باتری خورشیدی بیش از پیش است. 

جایگاه باتری خورشیدی در ایران

خرید باتری خورشیدی

در این بین لازم به ذکر است که کشورمان ایران نیز در نواحی پرتابش واقع است و مطالعات نشان می دهد که استفاده از تجهیزات خورشیدی در ایران مناسب بوده و می تواند بخشی از انرژی مورد نیاز کشور را تأمین نماید. در واقع می توان گفت ایران کشوری است که به گفته متخصصان این فن با وجود 300 روز آفتابی در بیش از دو سوم آن و متوسط تابش 5.5  4.5 کیلووات ساعت بر متر مربع در روز، یکی از کشورهای با پتانسیل بالا در زمینه انرژی خورشیدی معرفی شده است. برخی از کارشناسان انرژی خورشیدی گام را فراتر نهاده و در حالتی آرمانی ادعا می‌کنند که ایران در صورت تجهیز مساحت بیابانی خود به سامانه‌های دریافت انرژی تابشی می‌تواند انرژی مورد نیاز بخش‌های گسترده‌ای از منطقه را نیز تأمین و در زمینه‌ صدور انرژی برق فعال شود. بنابراین با توجه به موقعیت جغرافیایی کشورمان ایران می توان گفت که استفاده از باتری های خورشیدی مصارف خانگی و نصب آنها برای تولید انرژی برق خانگی برای طولانی مدت بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.  

ویژگی های خرید باتری خورشیدی

  • ماندگاری بالا
  • نصب آسان
  • ذخیره آسان و ارزان انرژی
  • حفظ محیط زیست
  • تولید مقرون به صرفه انرژی

چگونگی تامین انرژی خانه با خرید باتری خورشیدی

  • باتری خورشیدی باید در پشت بام خانه و در جهت مناسب نصب شود.
  • پنل های خورشیدی نباید توسط سایه درختان یا خانه های همسایه پوشانده شود.
  • اطلاع از میانگین نیاز مصرف خانه و تهیه تعداد ماژول های باتری خورشیدی

 

لازم به ذکر است فیلم زیر نمایش دهنده افزایش استفاده از سیستم های خورشیدی در کشور است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما