این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پرژکتور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید باتری خورشیدی منزل با ارزانترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلایل خرید باتری خورشیدی برای استفاده در منزلسیستم برق خورشیدی مورد استفاده در منزلبررسی انواع سیستم های خورشیدی

خرید باتری خورشیدی منزل امروزه بیش از پیش به دلایل مختلفی صورت می پذیرد. امروزه در سراسر جهان انواع باتری خورشیدی برای مصارف منزل برای تولید انرژی از نور خورشیدی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین انواع باتری خورشیدی منزل با ارزانترین قیمت در بازارهای تجارت به فروش می رسد.

شما کاربران عزیز برای خرید و نصب انواع باتری خورشیدی با ما تماس بگیرید.

باتری های خورشیدی از نور خورشید، جریان برق تولید می کنند، در واقع با  تابش نور خورشید به پنل های خورشیدی جریان الکتریسیته تولید شده و در باتری ها ذخیره می شود تا کاربران در هر ساعت از شبانه روز از جریان برق برای مصارف خانگی خود از آن بهره مند شوند.

دلایل خرید باتری خورشیدی برای استفاده در منزل

باتری خورشیدی برای منزل

  • تولید انرژی با صرف کمترین هزینه

کاربران می توانند با صرف هزینه اولیه و خرید باتری خورشیدی، انرژی مورد نیاز خود را تامین نمایند. در واقع بیشینه هزینه های سیستم فتوولتائیک در زمان خرید باتری خورشیدی و نصب سیستم است و بعد از آن انرژی اساسا رایگان خواهد بود.

  • ذخیره آسان انرژی

انرژی برق تولید شده توسط پنل های خورشیدی در یک بانک باتری ذخیره شده و در شرایطی که دسترسی به نور خورشید وجود ندارد (هوای ابری یا در شب) می توان از برق ذخیره شده در باتری ها استفاده نمود.

  • نصب و نگهداری آسان

پنل های خورشیدی موجود در سیستم فتوولتائیک بر روی استندهای فلزی قرار می گیرد که قیمت این استندها برای ۴ پنل ۲۵۰ ولتی تقریبا برابر ۵۰۰۰۰۰ تومان است  همچنین لازم به ذکر است که هزینه نصب سیستم توسط یک شرکت تقریبا ۱۰ درصد قیمت سامانه می شود.

  • ماندگاری  و دوام بالا اجزا

اجزا سیستم های فتوولتائیک طول عمری برابر ۱۵ تا ۲۵ سال دارند.

سیستم برق خورشیدی مورد استفاده در منزل

  • سیستم متصل به شبکه

در این نوع سیستم ها برق تولید شده توسط پنل های خورشیدی به شبکه سراسری تزریق خواهد شد. در واقع کاربر می تواند برق تولیدی خود را به سازمان انرژی های نو ایران بفروشد.

  • سیستم منفصل از شبکه

در سیستم های منفصل از شبکه، برق تولید شده از انرژی خورشیدی در باتری ذخیره شده و سپس انرژی ذخیره شده توسط یک مبدل (اینورتر) به برق متناوب تبدیل می شود و برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

بررسی انواع سیستم های خورشیدی

سیستم های خورشیدی با استفاده از نور خورشید، جریان برق تولید می کنند. این اجزا می توانند وسایل برقی منزل شما را راه اندازی کنند، باتری ها را شارژ نمایند و یا برای شبکه برق، انرژی تولید نمایند. در واقع هنگامی که نور خورشید به سلول سیستم فتوولتائیک برخورد کند، سلول ها فوتون ها را جذب کرده و در ماده نیمه رسانا انرژی این فوتون ها به الکترون تبدیل می گردد. الکترون می تواند با کسب انرژی از فوتون، جایگاه معمول خود را در اتم نیمه رسانا ترک نموده و بخشی از جریان در یک مدار برقی گردد.

  • سیستم pv مستقیم

خرید باتری خورشیدی

این سیستم به دلیل آنکه به نیروگاه و باتری دسترسی ندارد، تنها زمانی به بارها نیرو می بخشد که خورشید در حال تابش است.

  • سیستم pv خارج از شبکه

خرید باتری خورشیدی

این سیستم ها انرژی تولید شده از پنل های خورشیدی را در باتری ذخیره می کند تا در طول شب یا هوای ابری از انرژی برق استفاده شود.

  • سیستم pv مرتبط با شبکه با باتری پشتیبان

خرید باتری خورشیدی

این سیستم ها علاوه بر اینکه انرژی برق را در باتری ذخیره می کند، به شبکه برق هم متصل است تا از نیاز سیستم به فراهم کردن تمامی انرژی در تمام اوقات می کاهد.

  • سیستم pv بدون باتری مرتبط با شبکه

خرید باتری خورشیدی

این سیستم انرژی برق تولید شده از پنل های خورشیدی رابه سمت شبکه برق و نیروگاه ها راه می اندازد و الکتریسیته خانوارها یا کسب و کار را فراهم می سازد.

معصومه خانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پرژکتور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

3

3 پاسخ به “خرید باتری خورشیدی منزل با ارزانترین قیمت”

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید